K. Lukošiūno karjeros rungtynės leido „Žalgiriui“ sėkmingai pradėti LKL atkrintamąsias © zalgiris.lt nuotr.

Kauno „Žalgiris“ pradėjo savo kelionę LKL akrintamosiose, o pirmosiose rungtynėse kiek netikėtai komandos lyderiu tapo snaiperis Karolis Lukošiūnas.

„Žalgiris“ namuose 92:88 (22:17, 26:23, 28:14, 16:35) įveikė Klaipėdos „Neptūno“ krepšininkus.

Pirmasis rungtynių kėlinys vyko apylygiai, o antrojo pradžioje žalgiriečius į priekį truktelėjo Karolio Lukošiūno taiklūs tritaškiai. Iš viso snaiperis per pirmąją rungtynių pusę įmetė 5 tritaškius.

Trečiajame kėlinyje „Žalgiris“ atrodė itin solidžiai ir laimėjo kėlinį 28:14 po kurio susikrovė 22 taškų pranašumą (76:54).

Visgi ketvirtajame kėlinyje Kauno komandai, norint iškovoti pergalę, reikėjo itin paprakaituoti. „Neptūno“ pirmas bandymas sugrįžti į rungtynes nepavyko, tačiau antrojo metu uostamiesčio komanda priartėjo net iki 2 taškų po Deivido Gailiaus tritaškio (89:87), liekant 11 sekundžių.

Galiausiai, žalgiriečiai pergalę iškovojo po taiklių Edgaro Ulanovo baudos metimų.

Ketvirtąjį kėlinį rungtynių šeimininkai pralaimėjo net 16:35, tačiau sugebėjo išnešti sveiką kailį rungtynių pabaigoje.

Karjeros rungtynes sužaidęs Karolis Lukošiūnas per 23 minutes pelnė 23 taškus (0/2 dvitaškiai, 7/10 tritaškiai, 2/2 baudos metimai), atkovojo 4 kamuolius, 1 perėmė ir surinko 21 naudingumo balą.

Antrosios serijos rungtynės vyks už dviejų dienų Klaipėdoje, Švyturio arenoje.