Graikija išvargo pergalę prieš Jordaniją © FIBA nuotr.

Graikijos rinktinė iškovojo pirmąją pergalę pasaulio krepšinio čempionate.

C grupės rungtynėse graikai 92:71 (19:14, 27:19, 20:27, 26:11) įveikė Jordanijos rinktinę.

Po pirmųjų dviejų kėlinių Dimitris Itoudis su kariauna turėjo solidų 13 taškų pranašumą (46:33), tačiau Jordanija po pertraukos parodė kitą veidą.

Afrikos rinktinė sugebėjo bei priartėti net iki 5 taškų (67:62). Graikijos rinktinė atsitiesė ir galiausiai nutolo nuo varžovų.

Rezultatyviausias Graikijos gretose buvo Giannoulis Larentzakis, kuris pelnė 17 taškų. 13 pridėjo Thomasas Walkupas.

Jordanijos neišgelbėjo ir 24 pelnyti Rondae Hollis Jeffersono taškai. Ahmedas Duverioglu pelnė 13 taškų.

Kitose grupės rungtynėse šiandien susitiks Naujoji Zelandija su JAV krepšininkais.

Priminsime, kad šios grupės dvi komandos kitame etape kausis su D grupės komandomis, tarp kurių yra Lietuva.