Ispanija ketvirtajame kėlinyje susitvarkė su Brazilija © FIBA nuotr.

Pasaulio bei Europos čempionai Ispanija užsitikrino vietą antrame pasaulio čempionato etape.

G grupės rungtynėse Sergio Scariolo auklėtiniai 96:78 (21:22, 29:20, 14:17, 32:19) palaužė Brazilijos krepšininkus.

Brazilija labai gerai ispanams priešinosi visus tris kėlinius. Po sudėtingo Leonardo Meindlo tritaškio skirtumas tarp komandų siekė vos 5 taškus (59:64).

Tačiau Ispanija ketvirtą kėlinį pradėjo atkarpa 18:4 ir taip pabėgo nuo varžovų bei šventė pergalę.

Nugalėtojų gretose Santi Aldama pelnė 15 taškų. 14 taškų pridėjo Willy Hernangomezas,  Juanas Nunezas surinko 13.

Brazilijos ekipoje rezultatyviausi buvo Bruno Caboclo su Yago Santosu, kurie atitinkamai surinko po 15 ir 14 taškų.

Kitose grupės rungtynėse Dramblio Kaulo Krantas 71:69 palaužė Iraną. Afrikos rinktinė už dviejų dienų su Brazilija kausis dėl patekimo į kitą etapą.