Mažeikių ekipa nepasinaudojo šansu pakilti – namuose nusileido „Nevėžiui“ © LKL nuotr.

„Betsafe-LKL“ reguliariojo sezono paskutinėse rungtynėse Mažeikių „M Basket-Delamode“ patyrė pralaimėjimą ir turnyrinėje lentelėje liko 8-oje vietoje.

Mažeikių klubas namuose rezultatu 81:93 (23:29, 17:22, 12:20, 25:22) nusileido Kėdainių „Nevėžio-Optibet“ krepšininkams.

Mažeikių komandos krepšininkams po patirto pralaimėjimo atkrintamosiose teks grumtis prieš pirmoje vietoje reguliarųjį sezoną baigusius Kauno „Žalgirio“ krepšininkus.

„M Basket-Delamode“ ekipa rungtynes pradėjo geriau ir pirmajame kėlinyje turėjo 5 taškų persvarą (18:13), tačiau kėdainiečių 16:5 atkarpa kėlinio pabaigoje leido jiems atitrūkti 6 taškais – 29:23.

„Nevėžis-Optibet“ komanda antrajame kėlinyje didino persvarą ir ilgąją pertrauką pasitiko su dviženkliu pranašumu – 51:40.

Trečiajame kėlinyje vaizdas nekito ir komandas vienu metu skyrė 17 taškų (69:52). Lemiamame ketvirtyje šeimininkų tritaškiai jiems leido priartėti iki 10 taškų (66:76). Tačiau svečiai nepalūžo ir laimėjo rungtynes užtikrintai rezultatu 93:81

Kėdainių klubą į pergalę vedė legionieriai – Courtney Ramey sureinko 24, Zane'as Watermanas 18, Amitas Ebo 15 (6 atk. kam., 10 rez. perd.), Seanas McNeilas 14.

Mažeikiečių nuo pralaimėjimo neišgelbėjo 18 Chauncey Collinso taškų, Martynas Paliukėnas pridėjo 13 (9 atk. kam., 10 rez. perd.), Martynas Gecevičius 12, Einaras Tabutis 11 (8 atk. kam.), Kay'us Bruhnke 10 (7 atk. kam).