Badalonoje – dar vienas „Wolves“ pratęsimas ir pergalę galėjęs išpėšti Sulaimono metimas © Scanpix nuotr.

Vilniaus „Wolves“ (0-2) buvo arti pirmosios pergalės Europos taurėje.

Kęstučio Kemzūros kariauna Badalonoje po pratęsimo 98:107 (21:17, 25:24, 18:24, 24:23, 19:10) nusileido „Joventut“ (1-1) ekipai.

Svečiai iš Lietuvos stipriai pradėjo rungtynes. Po pirmųjų dviejų kėlinių vilkai pirmavo 5 taškais (46:41).

Ketvirtojo kėlinio viduryje atsigavę „Joventut“ krepšininkai susikrovė 8 taškų pranašumą (71:79), tačiau „vilkai“ sugrįžo. Kariniauskas, Sulaimonas, Žukauskas bei Thurmanas pataikė po tritaškį.

Galiausiai „Wolves“ galėjo išplėšti pergalę apsigindami, tačiau Eigirdas Žukauskas prasižengė prieš Ante Tomičių, kuris baudos metimais išlygino rezultatą. Rasheedas Sulaimonas galėjo išplėšti pergalę savo tolimu metimu, tačiau jis tikslo nepasiekė.

Daugiau jėgų išsaugoję šeimininkai per pratęsimą pasiekė pergalę.

„Wolves“ ekipą į priekį vedė Sulaimonas bei Tre'Shawnas Trumanas, kurie atitinkamai pelnė po 21 ir 20 taškų.