Karjeros pasiekimas - P. Paukštytė pirmą kartą triumfavo ITF turnyre © Karolis Savickis

Tunise vykstančiame ITF serijos turnyre savo fantastišką pasirodymą užbaigė 19-metė Patricija Paukštytė (WTA 1018), kuri finale iškovojo karjeros pergalę. Kovoje dėl trofėjaus lietuvė per du setus pranoko Mariją Tkačevą.

Galutinis rezultatas 7:6 (7:4), 6:2, o visas susitikimas truko beveik 2 valandas.

Pirmame sete vyko ypatingai atkakli kova, o ją vainikavo pratęsimas. Jame taikliau žaidė Lietuvos tenisininkė, kuri ir laimėjo pirmą partiją.

Antroje dalyje viskas vyko jau paprasčiau ir 19-metė nesunkiai laimėjo keletą varžovės padavimų serijų ir užtikrintai triumfavo finale.

P. Paukštytė pirmą kartą karjeroje triumfavo ITF vienetų varžybose. Trofėjus jai kartu atnešė 15 WTA reitingo taškų.

ITF turnyro prizinį fondą Tunise sudaro 15 tūkst. JAV dolerių.