V. Gaubas triumfavo finale Ispanijoje ir iškovojo trofėjų © Organizatorių nuotr.

Ispanijoje vykusiame ITF lygio turnyre visus žaidėjus pranoko ir trofėjų iškovojo lietuvis Vilius Gaubas (ATP 481), kuris per du setus nugalėjo 21-erių britą Felixą Gillą (ATP 516).

Galutinis rezultatas 6:4, 6:4, o finalas truko 1 valandą ir 33 minutes.

Susitikimas prasidėjo nuo žaidėjų apsikeitimo svetimomis padavimų serijomis, tačiau vėliau V. Gaubas dar kartą laimėjo brito padavimo seriją ir to užteko pirmai partijai. Antroji mačo dalis 18-mečiui iš Lietuvos prasidėjo nesėkmingai, tačiau jam pavyko panaikinti deficitą, nors rezultatas vienu metu buvo 1:3.

Rezultatą išlyginus, jį pavyko ir persverti į savo naudą, o netrukus ir triumfuoti finale.

V. Gaubas už triumfą turnyre iškovojo 25 ATP reitingo taškus, kurie tenisininką pakels į aukščiausią karjeroje vietą.

Nugalėtojui taip pat atiteko 3600 JAV doleriai.

Lietuvis savo karjeroje yra iškovojęs 4 vienetų ITF titulus.