Aukščiausia klasė: J. Tatumo metimas su sirena palaužė „Nets“ © USA Today Sports nuotr.

Didelį susidomėjimą kelianti serija tarp „Celtics“ ir „Nets“ tai pateisina su kaupu. Jasono Tatumo metimas iš po krepšio paskutinę rungtynių sekundę palaidojo Bruklino „Nets“ krepšininkus. „Celtics“ iškovojo pergalę rezultatu 115:114 (29:28, 32:33, 35:24, 19:29).

Serijoje iki keturių pergalių „Celtics“ išsiveržė į priekį rezultatu 1-0.

Pirmoje rungtynių pusėje vyko atkakli kova ir komandos į pertrauką išėjo esant lygiam rezultatui (51:51).

Trečiajame kėlinyje geriau atrodė aikštelės šeimininkai. Marcuso Smarto 3 tritaškių per kėlinį pakylėti „Celtics“ įgijo dviženklį pranašumą (96:85).

Ketvirtajame kėlinyje „Nets“ gelbėti ėmė Kyrie Irvingas. jo 8 taškai iš eilės sumažino Bruklino komandos deficitą iki minimalaus (97:98), o po Kevino Duranto tritaškio įsiveržė į priekį (100:98).

Rungtynių pabaiga vyko dramatiškai ir po Kyrie Irvingo tritaškio „Nets“ pirmavo 3 taškais (114:111). Tiesa, tuomet Jalenas Brownas pelnė greitus 2 taškus (113:114).

Neužpuolus Bruklinui, „Celtics“ turėjo paskutinę ataką rungtynėse. Jasonas Tatumas pelnė 2 taškus iš po krepšio su sirena (115:114) ir tai lėmė Bostono krepšininkų triumfą.

Rungtynių didvyris Jasonas Tatumas iš viso pelnė 31 tašką, jam puikiai talkino Jalenas Brownas pelnęs 23 taškus.

Šiose rungtynėse piktų skanduočių sulaukė buvęs „Celtics“ krepšininkas Kyrie Irvingas. Šis į replikas atsakė pelnydamas 18 taškų per ketvirtąjį kėlinį ir 39 taškus iš viso, tačiau to pergalei nepakako.

Kyrie Irvingui geriausiai talkino kita klubo žvaigždė Kevinas Durantas. Jo sąskaitoje 23 taškai.

Antrosios serijos rungtynės vyks naktį iš trečiadienio į ketvirtadienį, Bostone.