„Bayern“ surakino „Barceloną“ gynyboje ir išplėšė lemiamas rungtynes © IMAGO/Passion2Press nuotr.

Neįtikėtiną charakterį demonstruojanti Miuncheno „Bayern“ išplėšė lemiamas rungtynes ketvirtfinalio serijoje. bavarai namuose 59:52 (18:12, 18:13, 14:9, 9:18) nukovė „Barcelonos“ krepšininkus.

Serijos rezultatas tapo lygus – 2:2

Didžiąją pirmojo kėlinio dalį vyko lygi kova, tačiau puikiai ketvirčio pabaigą sužaidę „Bayern“ įgijo 6 taškų pranašumą (18:12).

Antrasis kėlinys buvo panašus į pirmąjį. „Barca“ vėl sunkiai rado kelius link varžovų krepšio, o „Bayern“ sėkmingai padidino savo persvarą iki dviženklio (36:25).

Po pertraukos katalonai žaidė dar nerezultatyviau, pelnydami vos 9 taškus per ketvirtį. Dominavę „Bayern“ įgijo 16 taškų persvarą (50:34).

Ketvirtajame kėlinyje vaizdas pernelyg nesikeitė. „Barcelona“ toliau strigo puolime, o „Bayern pasiekė pergalę ir išplėšė lemiamas rungtynes, kurios vyks Barselonoje.

Rokas Jokubaitis per 17 minučių pelnė 8 taškus, atkovojo 3 kamuolius ir atliko tiek pat perdavimų.

Nugalėtojų gretose Nickas Weileris-Babbas pelnė 12 taškų, Othello Hunteris pridėjo 9 taškus.

Katalonų nuo pralaimėjimo negelbėjo Alexas Abrinesas surinkęs 12 taškų.