D. Sabonio sezonas – baigtas: S. Curry benefisas pražudė „Kings“ © USA TODAY Sports via Reuters Con nuotr.

Domantui Saboniui ir Sakramento „Kings“ nepavyko eliminuoti čempionų iš kovos dėl titulo.

„Kings“ lemiamose Vakarų konferencijos pirmojo etapo rungtynėse 100:120 nusileido Golden State „Warriors“ ekipai ir baigė savo sezoną.

„Warriors“ serijoje iki keturių pergalių triumfavo rezultatu 4:3.

Pirmoji rungtynių pusė klostėsi itin atkakliai. Komandos keitėsi taikliais metimais, o „Kings“ į pertrauką išėjo turėdami dviejų taškų persvarą (58:56).

Pirmoje rungtynių pusėje Sakramento klube dominavo Domantas Sabonis pelnęs 16 taškų, atkovojęs 5 kamuolius ir atlikęs 4 tikslius perdavimus.

Tuo tarpu „Kariams“ 20 taškų surinko komandos žvaigždė Stephas Curry.

Trečiajame kėlinyje „Warriors“ dominavo po šeimininkų krepšiu, o Stepho Curry įspūdingas žaidimas leido čempionams atitrūkti (91:81).

Ketvirtajame kėlinyje Stephas Curry pratęsė savo spektaklį, o „Warriors“ pradėjo triuškinti varžovus ir išplėšė kelialąpį

„Warriors“ Vakarų konferencijos pusfinalyje susikaus prieš „Lakers“.

Rungtynių herojumi „Warriors“ gretose tapo Stephas Curry, kuris pelnė net 50 taškų.

Joks krepšininkas istorijoje nėra pelnęs tiek taškų septintosiose serijos rungtynėse.

Domantas Sabonis antroje rungtynių pusėje buvo sustabdytas. Lietuvis rungtynes baigė su 22 taškais, 8 atkovotais kamuoliais ir 7 rezultatyviais perdavimais.