Dramatiškame mūšyje Jonavoje – „Lietkabelio“ triumfas © LKL.lt nuotr.

Šį sezoną stebinanti Jonavos „CBet“ (7-2) buvo arti dar vienos staigmenos.

Virginijaus Šeškaus auklėtiniai 88:91 (27:20, 23:21, 9:20, 29:30) nusileido Panevėžio „Lietkabeliui“ (7-2).

Pirmoji rungtynių pusė buvo labai rezultatyvi. Pusšimtį taškų pelnę aikštės šeimininkai susikrovė 9 taškų persvarą (50:41).

Tiesa, po pertraukos iniciatyvą perėmė „Lietkabelis“, kuris surakino jonaviečius gynyboje ir išsiveržė į priekį (61:59).

Lemiamame ketvirtyje vyko atkakli kova. Likus kiek daugiau nei 4 minutėms iki rungtynių pabaigos „CBet“ savo naudai turėjo 1 taško pranašumą (77:76).

Dovis Bičkauskis užsidirbo penktąją pražangą, o „Lietkabelis“ sugebėjo persverti rezultatą (80:79).

Edvinas Šeškus ir Vytenis Lipkevičius apsikeitė tritaškiais. Tas pats Lipkevičius baudų metimais padidino svečių :persvarą iki 3 taškų (85:82).

Likus 47 sekundėms iki rungtynių pabaigos, Kristianas Kullamae padidino „Lietkabelio“ persvarą iki taškų (87:83). Tiesa, tas pats estas prasižengė ir Martins Laksa surinko du taškus nuo baudų metimų linijos (85:87).

Likus 15 sekundžių, komandas skyrė 3 taškai (91:88), bet paskutiniai Garretto ir Šeškaus tritaškiai skriejo pro šalį.

„Lietkabelį“ į pergalę vedė Jamelas Morissas pelnęs 19 taškų, po 13 surinko Vytenis Lipkevičius ir Gabrielius Maldūnas.

„CBet“ neišgelbėjo 17 Dovio Bičkauskio ir Martino Laksos taškų, Edvinas Šeškus surinko 15 taškų.