Fiasko: „Baskonia“ krito Ispanijos pirmenybių ketvirtfinalyje © ZUMAPRESS com. nuotr.

Lietuviškoji Vitorijos „Baskonia“ sezono pabaigoje patyrė fiasko.

Antrose ketvirtfinalio serijos rungtynėse „Baskonia“ 76:83 (19:21, 21:25, 22:25, 14:12) nusileido Badalonos „Joventut“ komandai.

Seriją 2-0 laimėjo Badalonos ekipa.

Trečiojo kėlinio gale „Baskonia“ atsiliko vos 4 taškais (62:66), tačiau tuomet įvyko rungtynių lūžis. Kyle'as Guy pataikė tritaškį su sirena ir „Joventut“ spurtavo 11:0 bei įgijo 15 taškų pranašumą – 62:77.

Tadas Sedekerskis per 3 minutes pelnė 3 taškus (1/2 trit.), atkovojo 4 kamuolius ir surinko 8 naudingumo balus.

Rokas Giedraitis pridėjo 11 taškų (4/6 dvit., 1/4 trit.), 4 atkovotus kamuolius ir 9 naudingumo balus.

Serijoje „Joventut“ į pergalę vedęs Kyle'as Guy surinko 20 taškų. Guillemas Vivesas mačą baigė su 14 taškų.