Graikijos rinktinė nepasipriešino amerikiečiams © FIBA nuotr.

Maniloje (Filipinai) įvyko potencialių Lietuvos rinktinės varžovų, antrajame etape, susitikimas.

JAV rinktinė 109:81 (23:19, 27:18, 29:19, 30:25) sutriuškino graikus bei užsitikrino pirmąją vietą grupėje.

Tuo tarpu Dimitrio Itoudžio auklėtiniai lemiamas rungtynes dėl patekimo į sekantį etapą žais prieš Naujosios Zelandijos rinktinę.

Rimčiau amerikiečiams graikai priešinosi pirmajame kėlinyje, kurį pralaimėjo 4 taškais (19:23).

Į ilgają pertrauką Steve'o Kerro auklėtiniai išėjo susikrovę dviženklę persvarą (50:37).

Po pertraukos pranašumas didėjo JAV rinktinės naudai ir rungtynėse didelės intrigos neliko.

Rezultatyviausiai JAV rinktinėje rungtyniavo Austinas Reavesas pelnęs 15 taškų, Jalenas Brunsonas ir Anthony Edwardas surinko po 13.

Graikijos rinktinei 17 taškų surinko G. Papagiannis, N. Rogkavopoulos pridėjo 14.