Įsibėgėjęs „Partizan“ palaužė ir „AS Monaco“ ekipą © IMAGO/MN Press Photo

Belgrado „Partizan“ (8-9) įsibegėja Eurolygoje.

Željko Obradovičiaus auklėtiniai namuose 100:80 (26:17, 22:30, 21:21, 31:12) įveikė „AS Monaco“ (11-6) krepšininkus.

Po trijų kėlinių Belgrado komanda turėjo vos 1 taško pranašumą (69:68), tačiau rungtynių eigą visiškai pakeitė ketvirtasis kėlinys.

Paskutinį ketvirtį „Partizan“ pradėjo 13:3 spurtu ir nurūko negrįžtamai. Po galingos varžovų pradžios ketvirtajame kėlinyje „Monaco“ nesugebėjo jau grįžti į rungtynes.

Tai buvo ketvirtoji „Partizan“ pergalė iš eilės Eurolygoje ir bendrai septintoji pergalė iš eilės visuose turnyruose.

Rezultatyviausias nugalėtojų gretose buvo Mathiasas Lessortas, kuris surinko 21 tašką ir atkovojo 8 kamuolius. Kevinas Punteris pridėjo 19 taškų.

„AS Monaco“ ekipoje Elie Okobo surinko 19 taškų ir atliko 9 rezultatyvius perdavimus.

Donatas Motiejūnas mačą baigė su 7 taškais (3/5 dvit., 0/1 trit., 1/3 baud.), 7 atkovotais kamuoliais ir 14 naudingumo balų.