J. Valančiūnas žaidė kovingai, tačiau „Pelicans“ krito namuose © USA Today Sports nuotr.

NBA lygoje jau 8 pralaimėjimą namuose patyrė Naujojo Orleano „Pelicans“ (21-15), kurie nusileido Los Andželo „Clippers“ (22-12) krepšininkams.

Galutinis rezultatas 95:111 (26:26, 15:30, 27:36, 27:19).

Rungtynės klostėsi sėkmingai tik pirmą ketvirtį, kuriame abi ekipos sužaidė lygiai, tačiau jau prieš ilgąją pertrauką komandas skyrė dviženklis skirtumas. Vėliau Los Andželo krepšininkai dar labiau atitrūko ir tik paskutiniame kėlinyje lietuvio ekipa sušvelnino atsilikimą.

Jonas Valančiūnas per 23 minutes pelnė 13 taškų (5/11 dvit., 1/1 trit.), atkovojo 11 kamuolių, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, blokavo 1 metimą, 3 sykius suklydo ir 2 kartus prasižengė.

„Pelicans“: J. Valančiūnas ir J. Hawkinsas po 13, B. Ingramas, Z. Williamsonas ir CJ McCollumas po 12.

„Clippers“: P. George`as 24, K. leonardas 19, I. Zibačas 15, N. Powellas 13.