Kuriozas Vilniuje: „Rytas“ vienu metu į aikštę išleido net 6 žaidėjus © FIBA nuotr.

Vilniuje vyksta principinis susitikimas tarp „Ryto“ ir Alytaus „Wolves“ ekipų. Po dviejų kėlinių užtikrintai 50:29 laimi svečiai iš Alytaus, o pirmoji rungtynių pusė pasižymėjo ne tik netikėtu rezultatu.

Pirmoje rungtynių pusėje įvyko retas kuriozas.

Antrojo kėlinio pradžioje, likus maždaug 8 minutėms ir 25 sekundėms iki rungtynių pertraukos, „Rytas“ išleido net 6 žaidėjus į aikštę.

Netyčia taip pasielgę vilniečiai netrukus liepė Lukui Uleckui sėsti ant suolo, kol rungtynių teisėjai šio pažeidimo neužfiksavo.

Tuo metu aikštėje taip pat buvo Margiris Normantas, Elvaras Fridrikssonas, Marcusas Fosteris, Gytis Masiulis ir Martynas Echodas.

Dėl to kaip reikiant buvo piktas „Wolves“ trenerių štabas, įskaitant Rimą Kurtinaitį, kuris nedavė teisėjams ramybės dėl šio momento.