LeBrono sugrįžimas pažymėtas „Lakers“ nesėkme © ZUMAPRESS com. nuotr.

LeBronas Jamesas po daugiau nei mėnesio grįžo į aikštelę, tačiau tai pergalės Los Andželo „Lakers“ (37-38) ekipai negarantavo.

Darvino Hamo auklėtiniai namuose 108:118 (26:29, 29:34, 23:28, 30:27) nusileido Čikagos „Bulls“ (36-38) krepšininkams.

Prasti popieriai „Lakers“ ekipai jau buvo antrojo kėlinio viduryje, kuomet svečiai pradėjo pirmauti 20 taškų skirtumu (39:59). Galiausiai kėlinį pavyko užbaigti 16:4 atkarpa ir deficitą sumažinti.

„Bulls“ bėgo ir antroje rungtynių pusėje. Likus 90 sekundžių po Maliko Beasley tritaškio skirtumas tarp komandų aptirpo iki 8 taškų – 105:113. Kitoje atakoje buvęs „Lakers“ žaidėjas Patrickas Beverley pergudravo LeBroną Jamesą ir uždarė rungtynes.

Šios komandos susitiks dar ketvirtadienio naktį – jau Čikagoje.

Į aikštę sugrįžęs LeBronas pelnė 19 taškų ir atkovojo 8 kamuolius per 29 minutes. Jis buvo rezultatyviausias „Lakers“ ekipoje, nepaisant to, kad kilo nuo suolo. Anthony Davisas pridėjo 15 taškų.

„Bulls“ į pergalę atvedė Zachas LaVine'as, surinkęs 32 taškus.