Memfis triumfuoja: įspūdingai ketvirtąjį kėlinį sužaidę „Grizzlies“ – kitame atkrintamųjų etape © AP nuotr.

Memfio „Grizzlies“ sirgaliai triumfuoja. Jų palaikoma komanda laimėjo pirmąją atkrintamųjų seriją nuo 2015–ųjų metų. „Grizzlies“ išvykoje 114:106 (28:29, 21:23, 25:32, 40:24) nugalėjo Minesotos „Timberwolves“ krepšininkus.

Memfio ekipa seriją laimėjo rezultatu 4-2 ir vakarų konferencijos pusfinalyje susikaus su Golden State „Warriors“ krepšininkais.

Pirmajame kėlinyje vyko lygi ir rezultatyvi kova. Komandos vis apsikeisdavo taikliais tritaškiais. Antohny Edwardsas pelnė net 16 taškų kėlinyje, bet „vilkai“ susikūrė tik vieno taško persvarą (29:28).

Antrajame kėlinyje Memfio ekipą patraukė Brandonas Clarke'as, kuris iki ilgosios pertraukos surinko 12 taškų. Tiesa, Minesotos krepšininkai išlaikė trapų 3 taškų pranašumą (52:49).

Po pertraukos į aikštę su didesne energija žengė aikštės šeimininkai. Po A. Edwardso dvitaškio, „Timberwolves“ įgijo 12 taškų persvarą (84:72).

Lemiamame ketvirrtyje vyko permaininga kova. „Grizzlies“ prisivijo savo varžovus ir likus žaisti 7 minutes iki rungtynių pabaigos, komandas skyrė tik 3 taškai (91:94). Dillonas Brooksas pataikė tritaškį ir išlygino rezultatą (97:97). Tiesa, jau kitoje atakoje tas pats D. Brooksas prasižengė puolime bei užsidirbo šeštąją asmeninę pražangą.

Likus 2 minutėms iki rungtynių finišo, įtampa pasiekė aukščiausią tašką. „Grizzlies“ pelnė 5 taškus iš eilės į kuriuos penktuoju savo tritaškiu rungtynėse atsakė Jadenas McDanielsas (102:103). Tiesa, Minesotos sirgalius nutildė Tyuso Joneso tritaškis paskutinę atakos sekundę (106:102).

Likus 30 sekundžių Patrickas Beverley prametė laisvas iš toli ir nesušvelnino aikštės šeimininkų deficito iki minimalaus (104:108). Ja Morantas užtikrintai sumetė abu baudos metimus (110:104) ir taip užtikrino Memfio „Grizzlies“ komandai bilietą į vakarų konferencijos pusfinalį.

Nugalėtojų gretose Dillonas Brooksas ir Desmondas Bane'as pelnė po 23 taškus.

Minesotos ekipos neišgelbėjo 30 taškų pelnęs Anthony Edwardsas.