NBA bokštų sulaukusi Lietuvos rinktinė parklupdė suomius © LTU basketball nuotr.

Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė tęsia pasirengimą Europos krepšinio pirmenybėms.

Trečiajame rinktinės teste lietuviai 76:61 (28:13, 15:16, 20:13, 13:19) nugalėjo Suomijos krepšininkus.

Šiose rungtynėse sirgaliai turėjo pirmąją galimybę išvysti NBA bokštų tandemą Joną Valančiūną ir Domantą Sabonį.

Mūsiškiai nuo pat rungtynių pradžios pabėgo nuo varžovų ir įgijo solidų pranašumą. Rezultatyvu spindėję lietuviai po pirmojo kėlinio įgijo 15 taškų persvarą (28:13).

Antrajame kėlinyje suomiai pataikė keletą tritaškių, tačiau lietuviai išsaugojo tvirtą pranašumą (43:29).

Po pertraukos lietuviai toliau užtikrintai didino savo persvarą ir prieš lemiamą ketvirtį susikrovė rekordinę 21 taško persvarą (63:42).

Ketvirtajame kėlinyje lietuviai išlaikė solidžią persvarą bei leido pasireikšti atsarginiams krepšininkams.

Lietuviams 10 taškų pelnė Domantas Sabonis, po 9 surinko Ignas Brazdeikis ir Marius Grigonis.

Eigirdas Žukauskas ir Jonas Valančiūnas (6 atkovoti kamuoliai) pridėjo po 8 taškus.

Suomiams 14 taškų surinko Aleksanderis Madsenas, po 12 taškų pridėjo Edonas Maxhuni ir Olivieris Nkamhoua.

Rytoj (rugpjūčio 11 dieną) lietuviai ir suomiai rungtyniaus dar kartą. Šįsyk rungtynės vyks Vilniuje, Avia Solutions Group arenoje.