Pasvalyje – neįtikėtina klaidų liūtis ir pergalingas „Šiaulių“ amerikiečio tritaškis © LKL.lt nuotr.

Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) užfiksuotas itin intriguojantis, nors kokybės ir stokojęs mačas.

Pasvalio „Pieno žvaigždės“ (3-11) savo arenoje 75:76 (24:17, 13:22, 22:16, 16:21) krito prieš „Šiaulius“ (8-7).

Pirmajame kėlinyje impulsą šeimininkams suteikė Julius Jucikas, pelnęs devynis taškus ir leidęs atsiplėšti 24:17. Vis dėlto antrasis ketvirtis jau priklausė svečių aukštaūgiams – Paulius Danusevičius ir Jonas Zohore iki ilgosios pertraukos persvėrė rezultatą (39:37).

Trečiajame kėlinyje dažnai keitėsi laiminti komanda, o J. Juciko nesportinė pražanga leido Eimantui Stankevičiui skirtumą vėl sumenkinti iki minimalaus (53:54). Corey Allenas į tai atsakė tritaškiu, Martynas Pacevičius pridėjo baudų metimus – 57:53.

Ketvirtąjį kėlinį svečiai pradėjo spurtu 10:0, tačiau rungtynių nulaužti jiems neleido C. Alleno dvitaškis su Antino Jacksono pražanga, o Rihardas Kuksikas tritaškiu lygino rezultatą – 65:65. Likus minutei J. Jucikas sugebėjo pelnyti du taškus su nesportine J. Zohore pražanga, tačiau lemiamą žodį rungtynėse tarė Kyle'as Mangasas, tritaškiu persvėręs rezultatą – 76:75. „Pieno žvaigždės“ dar turėjo šansą išsigelbėti, bet jų ataka buvo nevaisinga.

„Šiauliai“ rungtynėse vertėsi be Donato Sabeckio, kurį sustabdė šlaunies raumens trauma, o „Pieno žvaigždės“ galėjo džiaugtis solidžiu papildymu.

Jau septintojo „Betsafe-LKL“ klubo marškinėlius pasimatavęs J. Jucikas debiutinėse rungtynėse per 20 minučių pelnė 18 taškų (7/8 dvitaškių, 4/4 baudų metimų), atkovojo 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo metimą, 3 sykius prasižengė, 5 kartus suklydo ir surinko 18 naudingumo balų.

„Pieno žvaigždės“ krito suklydusios net 27 kartus. Tiesa, 22 kamuolius prarado ir šiauliečiai.

Pasvalio ekipa pralaimėjo jau aštuntąjį kartą paeiliui ir „Betsafe-LKL“ triumfavusi nėra nuo spalio 23-osios.