Pralaimėjimų serija nutraukta: „Wolves“ Europos taurėje patiesė svečius iš Slovėnijos © Pauliaus Žukausko nuotr.

14-ame Europos taurės A grupės ture Vilniaus „Wolves“ (5/9) dramatiškai nutraukė 6 iš eilės pralaimėjimų seriją.

Kęstučio Kemzūros auklėtiniai namuose rezultatu 91:89 (27:23, 19:21, 20:21, 25:24) palaužė svečius Liublianos „Cedevita Olimpija“ krepšininkus.

Pirmasis rungtynių kėlinys vyko apylygiai, visgi geriau kėlinio pabaigą sužaidusi Vilniaus ekipa, po V. Kariniausko dvitaškio su pražanga bei T. Thurmano dvitaškio įgijo 4 taškų pranašumą – 27:23.

Antrojo kėlinio pirmojoje pusėje svečiai išlygino rezultatą, tuomet kova vyko taškas į tašką. Likus kiek daugiau nei 4 minutėms iki ilgosios pertraukos, R. Sulaimono ir C. Mekowulu vedami „Wolves“ spurtavo 9:0 ir įgijo 8 taškų pranašumą, tačiau į pertrauką Kęstučio Kemzūros auklėtiniai išėjo pirmaudami vos 2 taškais – 46:44.

Trečiajį kėlinį užtikrinčiau pradėjo vilniečiai, pelnydami 10 taškų be atsako (56:44), tačiau didesnės persvaros vėl nepavyko išlaikyti. Po Karlo Matkovičiaus dvitaškio metimo svečiai į lemiamą kėlinį išėjo atsilikdami vos 1 tašku – 66:65.

Ketvirtajame kėlinyje žaidimas vyko apylygiai, nei viena komanda nesusikūrė apčiuopiamo pranašumo. Visgi didžiąją rungtynių dalį pirmavę „Wolves“ sugebėjo išplėšti dramatišką pergalę rezultatu 91:89.

Puikiai „Wolves“ gretose ir vėl žaidė Rasheedas Sulaimonas, surinkęs 23 taškus, Vaidas Kariniauskas pridėjo 15, Jeffrey Tayloras 13 (6 atk. kamuoliai, 6 rez. perdavimai), The'Shawnas Thurmanas 12, Kristupas Žemaitis 10.

„Cedevita Olimpija“ komandoje rezultatyviausiai žaidė Karlo Matkovičius, surinkęs 21 tašką (6 atk. kamuoliai), 15 pridėjo Justinas Cobbsas, Dewayne'as Stewartas Jr. 12.

Kitas Vilniaus „Wolves“ iššūkis Europos taurėje – sausio 17 dieną, svečiuose sieks palaužti „Prometey“ ekipą.