Reguliariojo sezono pabaigoje „Žalgiris“ sutriuškino Utenos ekipą © LKL nuotr.

Kauno „Žalgiris“ (26/4) paskutiniame reguliariojo sezono mače atsitiesė po pralaimėjimo „Wolves“ ekipai.

Nieko nelemenčiose rungtynėse Andrea Trinchieri auklėtiniai namuose be didesnio vargo rezultatu 92:62 (26:15, 23:19, 24:7, 19:21) susitvarkė su Utenos „Uniclub Casino-Juventus“ (18/12) krepšininkais.

„Žalgiris“ pirmavo neskaitant pirmųjų taškų pirmavo visas rungtynes. Jau pirmojo kėlinio pradžioje kauniečiai pabėgo dviženkliu skirtumu (13:2), o ilgąją pertrauką pasitiko turėdami solidžią 15 taškų persvarą – 49:34.

Trečiajame kėlinyje šeimininkai varžovus ėmė triuškinti, kai trečiąjį kėlinį laimėjo rezultatu 24:7 (73:41).

Formalumus ketvirtajame kėlinyje sutvarkęs „Žalgiris“ triumfavo triuškinamu rezultatu 92:62.

Po ilgesnio laiko solidžias rungtynes sužaidęs Tomas Dimša kauniečiams pelnė 16 taškų, Kevarrius Hayesas 14 (6 atk. kam.), Demetre Riversas 13, Laurynas Birutis 12, Keenanas Evansas 11.

Utenos ekipoje 13 taškų pelnė Ryanas Tayloras, Ajdinas Penava 8, po 7 Evaldas Šaulys, Šarūnas Beniušis, TJ Starksas ir Zachary Simmonsas.