Žvėriškai žaidęs D. Sabonis padėjo „Kings“ lengvai susitvarkyti su lygos autsaideriais © USA Today Sports nuotr.

NBA lygoje dar vieną neįtikėtina pasirodymą surengė Domantas Sabonis, kuris atstovauja Sakramento „Kings“ (22-14) ekipą, o pastaroji pranoko Detroito „Pistons“ (3-34) krepšininkus.

Galutinis rezultatas 131:110 (29:47, 39:18, 30:30, 33:15).

Nors pirmą ketvirtį kur kas geriau sužaidė Detroito atstovai, kurie puolime buvo nesustabdomi, tačiau jau antrame kėlinyje situacija kardinaliai pasikeitė. Po ilgosios pertraukos, kurį laiką žaidimas buvo tolygus, tačiau lemiamame ketvirtyje savo pranašumą įrodė „Kings“.

D. Sabonis buvo pagrindinis pergalės kalvis, kuris per 38 minutes pelnė 37 taškus (15/20 dvitaškiai, 1/1 tritaškiai, 4/4 baudų metimai), taip pat jis atkovojo 10 kamuolių, atliko 13 rezultatyvių perdavimų, perėmė 3 kamuolius, suklydo 5 kartus.