J. Valančiūnas solidžiu žaidimu prisidėjo prie pergalės © USA Today Sports nuotr.

NBA lygos 2021-2022 metų sezone dar vieną pergalę iškovojo Jono Valančiūno atstovaujama Naujojo Orleano „Pelicans“ (21-32) ekipa, kuri išvykoje pranoko Hiustono „Rockets“ (15/38) krepšininkus.

Galutinis rungtynių rezultatas 120:107 (26:21, 23:33, 38:23, 33:30).

Pirmi du kėliniai buvo permainingi ir abi ekipos turėjo progą pirmauti, tačiau po ilgosios pertraukos viską į savo rankas perėmė Naujojo Orleano atstovai, kurie išsiveržė į priekį ir išlaikė užtikrintą pranašumą iki rungtynių pabaigos.

J. Valančiūnas per 27 minutes surinko 18 taškų (4/9 dvitaškių, 1/1 tritaškio, 7/10 baudų metimų), jis taip pat atkovojo 5 ir perėmė kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą, 2 kartus suklydo ir išnaudojo pražangų limitą.

Komandoje geriausiai pasirodė B. Ingramas su 33 taškais, J. Hayesas pridėjo 21.

Pralaimėtojų gretose C. Woodas surinko 22, G. Mathewsas ir J. Greenas po 18 taškų.