J. Valančiūnas su komanda pratęsė pergalių seriją © AP nuotr.

NBA lygos 2021-2022 metų sezone gerą bangą pagavo Jono Valančiūno atstovaujama Naujojo Orleano „Pelicans“ (22-32) ekipa, kuri namuose pranoko  Hiustono „Rockets“ (15-39) krepšininkus.

Galutinis rezultatas 110:97 (35:30, 29:23, 22:23, 24:21).

Visos rungtynės priklausė namų ekipai, kuri nuo pirmo kėlinio susikūrė pranašumą ir stengėsi tik atitolti nuo varžovų, ką sėkmingai pavyko padaryti iki ilgosios pertraukos. Tiesa, po jos komandos sužaidė apylygį kėlinį, kuriame vienu tašku geriau pasirodė svečiai, tačiau lemiama susitikimo dalis vėl priklausė „Pelicans“.

J.Valančiūnas per 24 minutės pelnė 13 taškų (5/6 dvitaškių, 0/1 tritaškio, 3/3 baudų metimų), jo sąskaitoje taip pat 8 atkovoti kamuoliai 3 rezultatyvūs perdavimai, blokas, 5 klaidos ir 6 pražangos.

Nugalėtojus į pergalę vedė B. Ingramas su 26 taškais.

Pralaimėtojų ekipoje K. Porteris pelnė 27, Ch. Woodsas 19, J. Greenas 12 taškų.