J. Valančiūnas svariai prisidėjo prie triuškinančios pergalės prieš „Spurs“ © USA Today Sports nuotr.

NBA lygos 2021-2022 metų sezone triuškinamą pergalę pasiekė Jono Valančiūno atstovaujama Naujojo Orleano „Pelicans“ (29-41), kuri nugalėjo San Antonijaus „Spurs“ (27-44) krepšininkus.

Galutinis rezultatas 124:91 (35:10, 29:23, 31:24, 29:34).

Jau pirmame kėlinyje mūsiškio komanda žaidė fantastiškai, o varžovams leido pelnyti vos dešimt taškų. Vėliau, atstumas didėjo dar du ketvirčius per kuriuos pavyko susikūrti pakankamai saugų nuotolį nuo varžovų.

J.Valančiūnas per 21 minutę pelnė 16 taškų (6/10 dvit., 1/1 trit., 1/2 baud.), atkovojo 12 kamuolių, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, sykį suklydo ir 4 kartus pažeidė taisykles.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausias buvo C.J. McCollumas su 20 taškų, N. Marshallas pridėjo 18.

Pralaimėtojų gretose D. Vassellas surinko 18, D. Murray'us 17 taškų.