J. Valančiūno dvigubas dublis neišgelbėjo komandos nuo pralaimėjimo © AP nuotr.

NBA lygos 2021-2022 metų sezone dar vieną pralaimėjimą patyrė Naujojo Orleano „Pelicans“ (31-43) su Jonu Valančiūnu, kurie nusileido San Antonijaus „Spurs“ (30-44) ekipai po atkaklios kovos.

Galutinis rezultatas 103:107 (32:22, 25:36, 27:26, 19:23).

Visą mačą vyko kova dėl pergalės, ir nors pirmama ketvirtyje mūsiškio ekipa turėjo dviženklį pranašumą, tačiau jau prieš ilgąją pertrauką rezultatas tapo beveik lygus. Antroje rungtynių dalyje toliau tęsėsi žaidimas dėl pergalės ir nei viena ekipa taip ir nesusikūrė pergalę užtikrinančios taškų ribos, tačiau lemiamu momentu geriau sužaidė San Antonijaus atstovai, kurie sugebėjo triumfuoti susitikime.

J.Valančiūnas per 29 minutes surinko 18 taškų (6/11 dvit., 1/1 trit., 3/5 baud.), taip pat jis atkovojo 11 kamuolių, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą, 3 kartus klydo, 4 prasižengė.

Geriausiai komandoje atrodė C.J. McCollumas su 32 taškais, J. Alvardo pridėjo 23.

Nugalėtojų gretose K. Johnsonas pelnė 21, J. Richardsonas 18.