NBA atkrintamųjų startas: be L. Dončičiaus rungtyniavę „Mavericks“ nusileido „Jazz“ © USA Today Sports nuotr.

Šį vakarą buvo duotas startas NBA atkrintamųjų kovoms. Pirmoji akistata įvyko tarp Dalaso „Mavericks“ ir Jutos „Jazz“ krepšininkų.

Be vis dar traumą besigydančio Luka Dončičiaus rungtyniavę „Mavericks“ 93:99 (23:20, 20:25, 22:28, 28:26) nusileido Jutos „Jazz“ ekipai.

Rungtynes geriau pradėjo Dalaso komanda, kuri po Jaleno Brunsono dvitaškio įgijo 7 taškų persvarą (21:14).

Antrasis kėlinys vyko atkakliai, o Bojano Bogdanovičiaus tritaškis kėlinio pabaigoje išvedė „Jazz“ komandą į priekį (45:43).

Trečiajame kėlinyje svečiai iš Jutos spurtavo ir po Donovano Mitchello baudos metimų susikrovė 12 taškų persvarą (68:56).

Ketvirtajame kėlinyje po Jaleno Brunsono tritaškio „Mavericks“ deficitas siekė vos 4 taškus (71:75), bet „Jazz“ atsakė spurtu 11:2 (86:75).

Rungtynių pabaigoje Dalaso klubas suorganizavo dar vieną sugrįžimą ir po Maxi Kleberio tritaškio komandas skyrė vienas taškas (91:92). Vis dėlto rungtynių pabaigą sėkmingiau sužaidę Jutos krepšininkai sugebėjo išplėšti pergalę ir perėmė namų aikštės pranašumą.

Dalaso komandos neišgelbėjo 24 taškus pelnęs Jalenas Brunsonas. Spenceris Dinwiddie pridėjo 22.

Nugalėtojams Donovanas Mitchellas pelnė 32 taškus, Bojanas Bogdanovičius surinko 26 taškus.