F. Causeuro vedamas „Real“ atlaikė „Maccabi“ šturmą © ZUMAPRESS com. nuotr.

Didelį susidomėjimą kelianti atkrintamųjų serija tarp Madrido „Real“ ir Tel Avivo „Maccabi“ komandų startavo Madrido ekipos pergale.

Pablo Laso auklėtiniai namuose 84:74 (25:19, 22:19, 18:18, 19:18) palaužė Tel Avivo „Maccabi“ krepšininkus.

Serijoje iki 3 pergalių „Real“ išsiveržė į priekį rezultatu 1-0.

Pirmoji rungtynių pusė sėkmingiau klostėsi aikštės šeimininkams. Fabienas Causeuras iki ilgosios pertraukos sumetė 13 taškų ir „Real“ išėjo ilsėtis turėdami 9 taškų pranašumą (47:38).

Trečiajame kėlinyje vyko lygi kova. Po Khyri Thomaso sumestų baudos metimų, komandas skyrė tie patys 9 taškai (65:56).

Ketvirtajame kėlinyje Madrido krepšininkai jau buvo įgiję dviženklį pranašumą (68:56), bet Tel Avivo krepšininkai atsigavo ir po Romano Sorkino dvitaškio komandas teskyrė 5 taškai (69:74). Tiesa, Madridiečiai išsaugojo savo pranašumą ir triumfavo pirmosiose serijos rungtynėse.

Šiose rungtynėse „Real“ krepšininkai pataikė net 16 tritaškių iš 29 mestų.

Rezultatyviausiai „Real“ gretose žaidė F. Causeuras pelnęs 20 taškų. G. Yabuselle surinko 15, o N. Williamsas-Gossas pelnė 11 taškų, atliko net 8 rezultatyvius perdavimus ir surinko 18 naudingumo balų.

„Maccabi“ komandoje žibėjo S. Wilbekinas surinkęs 20 taškų. Jam talkino R. Sorkinas pridėjęs 12 taškų.