M. Blaževičius rungtyniavo trumpai, o jo komanda patyrė dramatišką pralaimėjimą © Obradoiro CAB nuotr.

Marekas Blaževičius nesulaukė gausesnio žaidimo laiko, o lietuvio atstovaujama Obradoiro CAB (2-6) apmaudžiai pralaimėjo.

Lietuvio ekipa namuose 86:87 (20:20, 25:24, 22:19, 19:24) nusileido Malagos „Unicaja“ (5-3).

Ketvirto kėlinio viduryje, aikštės šeimininkai dar turėjo 8 taškų persvarą (80:72), bet varžovai spurtavo ir sugebėjo persverti rezultatą savo naudai.

Marekas Blaževičius rungtyniavo 4 minutes, per kurias spėjo atkovoti 2 kamuolius.

Rezultatyviausiai aikštės šeimininkų ekipoje rungtyniavo Draganas Benderis pelnęs 23 taškus

Malagos ekipoje, Kendrickas Perry surinko 16 taškų, Dylanas Osetkowski pridėjo 14 taškų.