Sėkminga pradžia: ketvirtajame kėlinyje spurtavusi Lietuvos rinktinė susitvarkė su Egiptu © FIBA nuotr.

Lietuvos rinktinė sėkmingai pradėjo pasaulio krepšinio čempionatą.

Pirmose D grupės rungtynėse Kazio Maksvyčio auklėtiniai 93:67 (26:12, 20:22, 24:19, 23:14) įveikė Egipto krepšininkus.

Lietuviai tikrai sėkmingai pradėjo rungtynes tiek gynyboje, tiek puolime. Po pirmojo kėlinio mūsiškių pranašumas siekė 14 taškų (26:12).

Visgi antrasis kėlinys buvo vangokas, o skirtumo padidinti nepavyko, jis buvo sumažintas – 34:46.

Lemiamą spurtą Lietuvos rinktinė atliko ketvirtajame kėlinyje. Gabrieliaus Maldūno ir Margirio Normanto vedama rinktinė surengė atkarpą 17:2 bei atitrūko ir šventė pergalę.

Rezultatyviausias Lietuvos gretose buvo Margiris Normantas, kuris pelnė 18 taškų bei atliko 2 rezultatyvius perdavimus. Komandos kapitonas Jonas Valančiūnas surinko 15 taškų ir atkovojo 10 kamuolių.

Eimantas Bendžius pridėjo 10 taškų, Mindaugas Kuzminskas 9 tšk., 5 atk. kamuoliai, Ignas Brazdeikis 8 tšk., 5 rez. perdavimai, 5 atk. kamuoliai, Tadas Sedekerskis 7 tšk., 7 atk. kamuoliai, Tomas Dimša ir Deividas Sirvydis – po 6 tšk., Donatas Motiejūnas 4 tšk. ir 9 atk. kamuoliai, Gabrielius Maldūnas 4 tšk. ir 4 atk. kamuoliai.

Pralaimėtojų ekipoje Assemas Marei surinko 14 taškų ir atkovojo 9 kamuolius.

Kitas rungtynes lietuviai žais su Meksikos rinktine, už dviejų dienų, 15.30 val.