Holivudas Atėnuose: išvarytas Atamanas, pramestas Slouko baudos metimas bei „Maccabi“ pergalė © IMAGO/ANE Edition nuotr.

Penktadienio vakarą Atėnuose įvyko tikras desertas.

„Panathinaikos“ (1-3) po atkaklios kovos 81:86 (15:20, 9:19, 25:18, 23:15, 9:14) nusileido Tel Avivo „Maccabi“ ekipai (2-1).

Pirmoje pusėje PAO itin prastai žaidė puolime. Per pirmus du kėlinius šeimininkai pelnė vos 24 taškus bei paleido varžovus į priekį.

Trečiojo kėlinio metu prasidėjo graikų spurtas. Tiesa, jo metu iš aikštės buvo išvarytas Erginas Atamanas. Turkas gavo antrą techninę pražangą už ginčus su teisėju.

Pagrindinio laiko gale „Panathinaikos“ turėjo 2 taškų pranašumą, tačiau Joshas Nebo išplėšė pratęsima su dvitaškiu.

Pratęsime besivejančių vaidmenyje jau buvo PAO ekipa. Kostas Sloukas su trimis baudos metimais turėjo šansą išplėšti antrą pratęsimą, tačiau vienas metimas tikslo nepasiekė.

Paskutinėje atakoje suklydo Luca Vildoza, perduodamas kamuolį Grigoniui ir pergalę išsivežė svečiai iš Tel Avivo.

Grigonis šiose rungtynėse pelnė 13 taškų (2/3 dvit., 3/7 trit.), atkovojo 5 kamuolius, 4 kartus pažeidė taisykles bei surinko 9 naudingumo balus.