„Australian Open“ - N. Džokovičius susitvarkė su argentiniečiu ir pateko į aštuntfinalį © AFP nuotr.

„Australian Open“ turnyre dar vieną pergalę pasiekė praeitų metų čempionas Novakas Džokovičius (ATP 1), kuris per tris setus pranoko Martiną Tomasą Etcheverry (ATP 32) iš Argentinos.

Galutinis rezultatas 6-3, 6-3, 7-6 (7:2), o visas susitikimas truko 2 valandas ir 31 minutę.

Visus setus situaciją valdė 36-erių serbas, kuris pirmuose setuose palaužė varžovo padavimų seriją ir su pranašumu triumfavo. Tiesa, paskutinėje dalyje abu žaidėjai sėkmingai pasiekė pratęsimą, o jame užtikrinčiau ir vėl atrodo reitingo lyderis.

Tai buvo jau trečiasis susitikimas tarp šių tenisininkų ir visus kartus triumfavo N. Džokovičius. Kitame etape jo lauks prancūzas Adrianas Mannarino (ATP 19).

Už patekimą į aštuntfinalį žaidėjai gauna daugiau nei 250 tūkst. JAV dolerių ir 200 reitingo taškų.