A. Lukošiūtė pranoko daugiau nei 400 vietų aukščiau reitinge esančią varžovę © Unsplash.com - ben-hershey

Didžiojojo Britanijoje vykstančiame ITF lygio turnyre kvalifikaciją sėkmingai įveikė Lietuvos atstovė Andrė Lukošiūtė (WTA 850), o pagrindiniame etape iškovojo sunkią pergalę prieš varžovę, kuri reitinge yra aukščiau nei 400 pozicijų.

Lietuvė rezultatu 2:6, 7:6 (7:2), 6:4 pranoko vokietę Kathleen Kanev (WTA 396) per 2 valandas ir 39 minutes.

Pirmame sete geriau atrodė Vokietijos atstovė, kuri užtikrintai pirmavo ir kelis kartus palaužė 22-ejų lietuvės padavimų serijas. Antroje dalyje vyko atkakli kova, kurią vainikavo pratęsimas, o jame žymiai kokybiškiau žaidė A. Lukošiūtė, kuri išlygino bendrą mačo rezultatą setais.

Lemiamoje dalyje kitaip nei pirmuose dvejuose setuose pirmavo mūsiškė, kuri išsiveržė į priekį rezultatu 3:1, tačiau pranašumo išlaikyti nepavyko ir varžovė išlygino rezultatą. Tiesa, reikiamu momentu 850-oji raketė vėl spurtavo ir išsiveržė į priekį, o netrukus šventė pergalę.

A. Lukošiūtė uždirbo jau 19 WTA reitingo taškų ir 1559 JAV dolerius, o kitame etape jaus laukia Simona Waltert (WTA 177) iš Šveicarijos.

Turnyro prizinį fondą sudaro 100 tūkst. JAV dolerių.