„Baskonia“ iškovojo trečiąją pergalę iš eilės Eurolygoje © ZUMAPRESS com. nuotr.

Lietuviškoji Vitorijos „Baskonia“ ekipa (3-0) pratęsė pergalių seriją Eurolygoje.

Trečiadienio vakarą Juano Penarroya auklėtiniai namuose 92:75 (23:24, 19:23, 17:10, 33:18) įveikė Belgrado „Crvena Zvezda“ krepšininkus.

Pirmosiose dviejuose kėliniuose dominavo svečiai iš Belgrado, kurie atrodė žymiai užtikrinčiau ir turėjo 5 taškų pranašumą (42:47).

Antroje rungtynių pusėje baskai demonstravo solidesnę gynybą, o po trijų kėlinių turėjo jau 2 taškų pranašumą.

Paskutinis ketvirtis „Baskonia“ ekipai buvo geras ir iš puolimo pusės. Antras rungtynes iš eilės puikiai sužaidęs Markusas Howardas pelnė tris tritaškius paskutiniame kėlinyje.

M. Howardas pelnė 30 taškų (7/12 tritaškiai) ir atkovojo 3 kamuolius.

Rokas Giedraitis prie pergalės prisidėjo 3 taškais ir 6 atkovotais kamuoliais.

Tadas Sedekerskis pelnė 6 taškus, atkovojo 1 kamuolį, atliko 2 rez. perdavimus ir surinko 10 naudingumo balų.