D. Sirvydis pelnė pirmuosius taškus atstovaujant „Pacers“ ekipa © USA Today Sports nuotr.

Deividas Sirvydis sužaidė savo antras rungtynes atstovaujant Indianos „Pacers“ komanda.

Antrose priešsezonio kontrolinėse rungtynėse „Pacers“ 114:131 (31:26, 23:46, 34:31, 26:28) nusileido Niujorko „Knicks“ komandai.

Ricko Carlisle'o auklėtiniai Niujorko komandą į priekį paleido antrajame kėlinyje, kurį pralaimėjo net dvigubai ir po jo turėjo jau 18 taškų deficitą (54:72).

D. Sirvydis sulaukė savo šanso „Madison State Garden“ arenoje – į aikštę išėjo ketvirtajame kėlinyje.

Per 6 minutes 22-ejų lietuvis įmetė 6 taškus (0/1 dvitaškiai, 2/3 tritaškiai) ir kartą suklydo.

Prieš sezoną „Pacers“ žais dar dvi draugiškas rungtynes. Abi jos vyks namuose, prieš „Rockets“ ir tą pačią „Knicks“ ekipą.

Pirmose rungtynėse su „Hornets“ D. Sirvydis nemetė nei vieno metimo – taškais nepasižymėjo.