Į aikštę grįžęs Kuzminskas pasižymėjo dvigubu dubliu, tačiau Turkijos finalas pradėtas nesėkme © FIBA nuotr.

Mindaugas Kuzminskas labai sėkmingai grįžo į aikštę, tačiau lietuvio atstovaujama „Pinar Karsiyaka“ Turkijos pirmenybių finalą pradėjo nesėkme.

Pirmose finalo rungtynėse Izmiro ekipa išvykoje 78:82 (14:23, 15:20, 27:19, 22:20) nusileido Stambulo „Anadolu Efes“ ekipai.

Didžiąją dalį mačo „Pinar Karsiyaka“ ekipa atsilikinėjo, tačiau likus 2 minutėms iki mačo pabaigos rezultatas buvo išlygintas – 76:76.

Kuzminsko ekipa per likusias 2 minutes nesugebėjo tinkamai užpulti, o „Anadolu Efes“ savo pergalę įtvirtino baudos metimais.

Startiniame penketuke mačą pradėjęs M. Kuzminskas pelnė 14 taškų (3/4 dvit., 2/8 trit., 2/2 baud.), atkovojo 10 kamuolių, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, kartą suklydo ir prasižengė 4 kartus.

Dėl nepalankaus varžovo 33-ejų puolėjas praleido visą pusfinalio seriją, tačiau šiandien žaidė net 36 minutes.

Nugalėtojų gretose Vasilije Micičius surinko 24 taškus.