Panevėžyje šeimininkavęs „Žalgiris“ iškovojo dar vieną pergalę LKL © LKL.lt nuotr.

Sekmadienio vakarą ketvirtą sezono pergalę iš tiek pat galimų „Betsafe-LKL“ čempionate iškovojo dabartinis šalies vicečempionas Kauno „Žalgiris“ (4/0)

„Žalgiris“ išvykoje 74:66 (21:17 19:11 19:18, 15:20) palaužė Panevėžio „Lietkabelį“ (3/1).

Po šios pergalės Kauno klubas bent kuriam laikui tampa vienvaldžiu turnyro lyderiu. Po tris pergales turi vieneriomis rungtynėmis mažiau sužaidusios Vilniaus „Ryto“ ir Jonavos komandos.

Svarbiausius žingsnius pergalės Panevėžyje link „Žalgiris“ žengė jau per pirmus du kėlinius. Galingai rungtynes pradėję Kazio Maksvyčio auklėtiniai po pirmo kėlinio turėjo 4 taškų (21:17), o per ilgąją pertauką jau 12 taškų (40:28) pranašumą.

Po Gabrieliaus Maldūno dvitaškio trečiojo kėlinio viduryje šeimininkai buvo priartėję kiek grėsmingiau (44:53), tačiau žalgiriečiai sėkmingai atstatė dviženklę persvarą ir jos beveik iki pat rungtynių pabaigos nebeiššvaistė.

„Žalgirio“ gretose vėl solidų krepšinį demonstravo komandos naujokai. Kevarriusas Heyesas pelnė 11 taškų, Keenanas Evansas 12, Rolandas Šmitas pridėjo 10.