J. Valančiūno sezoną NBA užbaigė puikus Ch. Paulo žaidimas © AP nuotr.

NBA lygos 2021-2022 metų atkrintamųjų etapas baigėsi Lietuvos atstovui Jonui Valančiūnui, kuris su atstovaujama Naujojo Orleano „Pelicans“ nusileido Fyniksi „Suns“ krepšininkams ir pralaimėjo seriją rezultatu 2-4.

Galutinis rezultatas 109:115 (28:28, 30:20, 27:34, 24:33).

Rungtynės buvo itin atkaklios, o namuose žaidę Naujojo Orleano krepšininkai turėjo puikias progas išlyginti serijos rezultatą, tačiau net pirmavus dviženkliu pranašumu nepavyko iškovoti pergalės. Ketvirtame kėlinyje likus žaisti keletai minučių puikiai pasirodė „Suns“ žaidėjai, kurie pataikė svarbius metimus.

J.Valančiūnas per 27 minutes surinko 10 taškų (5/6 dvitaškių, 0/1 tritaškio), atkovojo 8 ir perėmė kamuolį, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, kartą suklydo ir 3 sykius prasižengė.

Komandoje rezultatyviausias buvo B. Ingramas su 21 tašku, H. Jonesas ir C.J. McCollumas pelnė po 16 taškų.

Nugalėtojų gretose žibėjo Ch.Paulas, kuris per 36 minutes pataikė viską - 13/13 dvitaškių, 1/1 tritaškio, 4/4 baudų metimų, o pasirodymą baigė su 33 taškais.