NBA vasaros lygoje – dar vienos itin solidžios D. Sirvydžio rungtynės © AP nuotr.

Deividas Sirvydis NBA vasaros lygoje toliau demonstruoja puikią sportinę formą.

22-ejų lietuvis surinko 17 taškų ir atkovojo 8 kamuolius, tačiau jo atstovaujama Naujojo Orleano „Pelicans“ ekipa 94:102 (27:19, 17:33, 25:28, 25:22) nusileido Los Andželo „Lakers“ ekipai.

Jeigu „Pelicans“ čia būtų iškovoję pergalę 5 taškais, tuomet žiūrovai juos išvystų kovojant dėl vasaros lygos titulo lemiamoje kovoje. Vis dėlto to padaryti nepavyko, o labiausiai šiai užduočiai pakenkė antrasis kėlinys.

Savo puolimo mašiną užkūrę „Lakers“ antrąjį kėlinį laimėjo net 33:17 po kurio turėjo 8 taškų pranašumą.

D. Sirvydis šiose rungtynėse didžiąją dalį savo taškų pelnė antroje pusėje, ypatingai trečiajame kėlinyje. „Ryto“ auklėtinis trečiajame kėlinyje pelnė po du dvitaškius ir tritaškius bei padėjo komandai grįžti į rungtynes.

Viso puolėjo sąskaitoje – 17 taškų (2/3 dvitaškiai, 4/7 tritaškiai, 1/2 baudų metimai), 8 atkovoti kamuoliai ir 5 asmeninės pražangos.

Kitas rungtynes ir paskutines NBA vasaros lygoje „Pelicans“ žais iš sekmadienio į pirmadienio naktį su Oklahomos „Thunder“, kur Sirvydis susitiks su antruoju šaukimu Chetu Holmgrenu ir pačio puolėjo agento kitu žaidėju Ousmane'u Diengu.