Solidūs lietuviai svariai prisidėjo prie sėkmingo „Baskonia“ starto Eurolygoje © ZUMAPRESS com. nuotr.

Tadas Sedekerskis su Roku Giedraičiu pirmajame Eurolygos ture pasirodė sėkmingai, o jų atstovaujama Vitorijos „Baskonia“ sezoną atidarė pergale.

Valensijoje vykusiose rungtynėse „Valencia“ 71:81 (21:19, 12:20, 23:20, 15:22) nusileido Juano Penarroya auklėtiniams.

„Baskonia“ susikrovė pranašumą antrajame kėlinyje, kurį laimėjo 20:12.

Visgi trečiajame kėlinyje „Valencia“ krepšininkams skirtumą pavyko kiek apkarpyti.

Lemiamame ketvirtyje „Baskonia“ surengė trumpą spurtą 7:2, kurį vainikavo Tado Sedekerskio tritaškis. Likus 3 minutėms puolėją pakeitė kitas lietuvis, Rokas Giedraitis, kuris lemiamu metu įmetė 9 taškus iš eilės ir įtvirtino pergalę svečiams iš Vitorijos.

„Baskonia“ gretose puikiai pasirodė Eurolygoje debiutavęs Maikas Kotsaras, kuris surinko 21 tašką, atkovojo 9 kamuolius ir pelnė 31 naudingumo balą.

Roko Giedraičio sąskaitoje – 19 taškų (6/8 dvitaškiai, 2/3 tritaškiai, 1/1 baudų metimai), 7 atkovoti kamuoliai ir 22 naudingumo balai.

Tadas Sedekerskis pelnė 5 taškus (1/2 dvitaškiai, 1/2 tritaškiai), atkovojo 8 kamuolius, atliko 1 rez. perdavimą, kartą pažeidė taisykles ir surinko 11 naudingumo balų.