J. Mikulskytė po atkaklios kovos pralaimėjo vienetų mačą, dvejetuose pasiekė pusfinalį © IMAGO/tennisphoto.de nuotr.

Italijoje vykstančiame ITF lygio turnyre dalyvauja ir geriausia Lietuvos teniso žaidėja Justina Mikulskytė (WTA 276), kuri vienetų varžybų aštuntfinalyje po atkaklios kovos turėjo pripažinti ispanės Mintegi Del Olmo Ane (WTA -) pranašumą.

Galutinis rezultatas 4:6, 6:7 (5:7), o visa kova truko 2 valandas ir 20 minučių.

Pirmą setą geriau pradėjo 27-erių lietuvė, tačiau varžovė gana greitai persvėrė rezultatą į savo pusę. Tiesa, J. Mikulskytė turėjo progą rezultatą išlyginti ir jį paversti 5:5, tačiau ispanė sužaidė užtikrintai ir partiją laimėjo.

Antroji mačo dalis buvo dar kovingesnė, o žaidėjos sėkmingai laimėjo savuosius padavimo geimus ir pasiekė pratęsimą. Jame, taip pat netrūko atkaklumo, tačiau vėl lemiamu momentu geriau žaidusi Ispanijos atstovė iškovojo pergalę.

Dvejetų fronte J.Mikulskytė su slovėne Veronika Erjaveč ketvirtfinalyje per 58 minutes rezultatu 6:2, 6:1 sutriuškino itales Eleonorą Alvisi ir Aurorą Zantedeschi.

Už pasiektą pusfinalį žaidėjos gauna po 18 dvejetų reitingo taškų.

ITF turnyro prizinį fondą sudaro 25 tūkst. JAV dolerių.