R. Berankis įveikė antrą varžovą ir pateko į pagrindinį turnyro etapą © AP nuotr.

Prancūzijoje kiek neįprastu tvarkaraščiu startavo ATP „Challenger“ serijos „Open Quimper Bretagne Occidentale“ teniso turnyras, kurio atrankoje dalyvauja ir Ričardas Berankis (ATP 255). Pastarasis po trijų setų įveikė norvegą Viktorą Durasovičių (ATP 428) ir pateko į pagrindinį etapą.

Galutinis rezultatas 7:6 (7:4), 4:6, 6:3, o visa kova truko 2 valandas ir 31 minutę.

Pirmame sete pirmavo R. Berankis, kuris įgijo pranašumą, tačiau vėliau jo neišlaikė ir teko žaisti pratęsimą. Tik jame pavyko laimėti pirmą partiją. Visgi, antroje dalyje V. Durasovičius panaikinti deficitą ir išsiveržti į priekį, o kartu išlyginti bendrą susitikimo rezultatą.

Lemiamoje dalyje geriau pasirodė 33-ejų lietuvis, kuris laimėjęs varžovo padavimų seriją iškovojo bilietą į pagrindinį etapą.

R. Berankis jau užsitikrino 5 ATP reitingo taškus. Pirmo etapo varžovu tapo Emilien Voisin (ATP 551) iš Prancūzijos.

ATP „Challenger“ turnyro prizinį fondą sudaro beveik 150 tūkst. eurų.