A. Kulboka buvo rezultatyvus, o „Promitheas“ buvo arti neįtikėtino išsigelbėjimo © Promitheas Patras BC nuotr.

Arnoldo Kulbokos atstovaujama Patrų „Promitheas“ (2-1) patyrė pirmąją nesėkmę Europos taurėje.

Lietuvio klubas išvykoje, po pratęsimo, 89:95 (23:26, 12:24, 17:19, 29:12, 8:14) neatsilaikė prieš Podgoricos „Budučnost“ (2-1).

„Promitheas“ po trijų kėlinių turėjo 17 taškų deficitą (52:69), bet ketvirtajame kėlinyje supurtavo 19:5 ir deficitą sumažino iki 3 taškų (71:74).

Graikijos ekipa tęsė neįtikėtiną spurtą ir likus 37 sekundėms išsiveržė į priekį (79:77)

Alpha Kaba išlygino rezultatą, o paskutinė ataka priklausė A. Kulbokos ekipai.

Komandos spėjo per likusias 27 sekundes apsikeisti dvitaškiais ir rungtynės persikėlė į pratęsimą.

Pratęsime, visgi, dominavo Juodkalnijos klubas. 14 taškų per 5 minutes pelnę aikštės šeimininkai pasiekė pergalę.

A. Kulboka per 24 žaidimo minutes pelnė 11 taškų, atkovojo 5 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir surinko 14 naudingumo balų.

Rezultatyviausiai graikų ekipoje rungtyniavo Jamesas Youngas. Amerikietis pelnė 22 taškus ir atliko 5 perdavimus.

„Budučnost“ gretose 18 taškų pelnė Philas Boothas, Trae Bellas-Haynesas surinko 16.