Įtemptose rungtynėse „Barcelona“ po pratęsimo išplėšė pergalę prieš Anadolu EFES ekipą © „Euroleague“ nuotr.

„Barcelona“ (11-2) išvykoje 95:94 (25:20, 22:17, 21:25, 13:14) įveikė „Anadolu Efes“ (6-7) komandą.

Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniams pirmoji rungtynių pusė buvo sudėtinga. Po dviejų kėlinių, jie atsilikinėjo dešimties taškų skirtumu.

Tačiau svečiai susigriebė ir trečiąjį kėlinį laimėjo keturių taškų skirtumu, o galingu 10-0 spurtu pradėtas ketvirtas kėlinys atvėrė visus šansus laimėti rungtynes.

Pagrindinis laikas baigėsi rezultatu 80:80, o po daug nervų reikalavusio pratęsimo Jasikevičiaus auklėtiniams pavyko išplėšti pergalę dviejų taškų skirtumu.

Rokas Jokubaitis per 22 minutes įmetė 9 taškus (2/5 dvitaškiai, 1/2 tritaškiai, 2/3 baudų metimai), atkovojo 2 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, perėmė 2 kamuolius, prarado 3 kamuolius, 3 kartus prasižengė, išprovokavo 4 pražangas ir surinko 10 naudingumo balų.

Puikiai „Barcos“ gretose atrodė Sertačas Sanli. Turko sąskaitoje – 25 taškai (5/6 dvitaškiai, 4/5 tritaškiai, 2/4baudų metimai), atkovojo 3 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, perėmė 1 kamuolį, 4 kartus prasižengė, išprovokavo 4 pražangas ir surinko 25 naudingumo balus