J. Valančiūno sąskaitoje dvigubas dublis ir tritaškiai, tačiau pergalę šventė varžovai © USA TODAY Sports nuotr.

NBA lygoje gerą individualų pasirodymą surengė Naujojo Orleano „Pelicans“ (4-6) lietuvis Jonas Valančiūnas, tačiau jo komanda turėjo pripažinti varžovų Dalaso „Mavericks“ (8-2) pranašumą.

Galutinis rezultatas 124:136 (27:34, 27:33, 31:42, 39:27).

Rungtynėse kova buvo tik pirmame kėlinyje, kur abi ekipos turėjo progų pirmauti, tačiau savo pranašumą įtvirtino Dalaso atstovai, kurie įsibėgėję sustojo tik paskutiniame ketvirtyje, tačiau „Pelicans“ krepšininkai sugebėjo tik sušvelninti atsilikimą.

J. Valančiūnas per 21 minutę pelnė 15 (3/6 dvit., 3/5 trit.) taškų, atkovojo 10 kamuolių, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, taip pat blokavo 2 metimus.

Komandoje rezultatyviausiai pasižymėjo B. Ingramas su 20 ir Z. Williamsonas 18 taškų.

Tarp nugalėtojų K. Irvingas pelnė 35 taškus, o L. Dončičius pridėjo 30.