Kovoje dėl aukštesnių pozicijų PČ – Latvijos rinktinės pergalė prieš Italiją © FIBA nuotr.

Kovoje dėl 5-8 vietų pasaulio čempionato pirmenybėse - Latvija susitvarkė su Italijos pasipriešinimu, kurių gretose nerungtyniavo rinktinės lyderis Simone Fontecchio.

Latvija įtemptoje kovoje rezultatu 82:87 (26:18, 16:28, 18:21, 22:20) įveikė Italijos rinktinę ir užsitikrino mažiausiai 6-ąją vietą pasaulio čempionate.

Runtynes prastai pradėję latviai paleido Italijos rinktinę į priekį (26:18), tačiau dar iki ilgosios pertraukos aukštesnę pavarą įjungę Luca Banchi auklėtiniai sugebėjo į ilgąją pertrauką išsinešti 4 taškų pranašumą - 42:46.

Trečiajame ir ketvirtajame ketvirčiuose latviai pranašumo neiššvaistė ir šventė pergalę 5 taškų skirtumu - 82:87.

Latvių gretose nesustabdomai žaidė 28 taškus surinkęs A. Gražulis (12/13 taiklūs metimai, 6 atkovoti kamuoliai), 12 pridėjo A. Škele (9 rez. perdavimai), 10 surinko Arturs Žagars (6 rez. perdavimai)

Italijos rinktinėje rezultatyviausias buvo Luigi Datome – jo sąskaitoje 20 taškų (4/7 trit.), po 11 pridėjo Nicolo Melli ir Stefano Tonutas, 10 surinko Marco Spissu (7 rez. perdavimai).

Kovoje dėl 5-osios vietos latviai susidurs su Lietuvos–Slovėnijos poros nugalėtoja. Lietuvos rinktinės rungtynės jau šiandien, 15.30 val.