Permainos nesustabdo: Jonavos „CBet“ eilinį sykį įveikė „Wolves“ © LKL nuotr.

Jonavos „CBet“ (8-13) ekipa darsyk įrodė, kad yra sunkiai įkandama Vilniaus „Wolves“ (14-7) krepšininkams.

Virginijaus Šeškaus auklėtiniai namuose 81:68 (21:13, 26:18, 16:18, 18:19) nukovė „vilkus“ ir šių komandų tarpusavio susitikimų istorijoje iškovojo jau šeštąją pergalę per du sezonus (6-2). Dar prieš mėnesį sostinėje jonaviečiai šią ekipą patiesė 96:85.

Šeimininkų pranašumas ėmė ryškėti pirmojo ketvirčio antroje pusėje – vos prasidėjus antrajam kėliniui jonaviečiai jau pirmavo dviženkliu skirtumu (23:13). Apsukų nemažinę „CBet“ vyrukai netrukus buvo arti to, kad triuškintų varžovus (45:27), o po pirmosios mačo dalies jie vis dar tvirtai kontroliavo padėtį – 47:31.

Nors svečiai po pertraukos pamažu artėjo prie oponentų (39:49), pastarieji stabilizavo savo padėtį ir vėl didino atotrūkį (60:41), kuris prieš lemiamą atkarpą aptirpo, tačiau išliko solidus – 63:49. Dviem tritaškiais ketvirtąjį kėlinį pradėjęs Kristupas Žemaitis po ilgos pertraukos jo komandą priartino per vienženklį skirtumą – 55:63. Netrukus po dar vieno gynėjo tolimo šūvio deficitas sumenko iki kelių taškelių – 62:65.

Vis tik ištirpęs pranašumas nepalaužė šeimininkų komandos, kuri likus pustrečios minutės ir vėl gerokai truktelėjo į priekį – 75:65. Per likusį laiką Jonavos atstovai atsilaikė ir galiausiai šventė svarbią pergalę.

Svečiai šįsyk pasižymėjo prastu pataikymu iš visų pozicijų. Dvitaškius jie metė 46 proc. tikslumu (19/41), tritaškius – 27 proc. (6/22), o baudas – vos 52 proc. (12/23). Prie baudų metimo linijos neblizgėjo ir jonaviečiai, kurie realizavo 19 metimų iš 29 (66 proc.).