Jokubaitis pranoko Brazdeikį, bet „Olympiakos“ seriją Barselonoje pradėjo sėkmingai © Euroleague nuotr.

Trečiadienį Eurolygos atkrintamųjų seriją pradėjo dvi ekipos su lietuviškais akcentais – Roko Jokubaičio atstovaujama „Barcelonos“ ekipa stojo į mūšį su Igno Brazdeikio „Olympiakos“.

„Barcelona“ pirmose rungtynėse 75:77 (18:19, 17:25, 19:17, 21:16) nusileido Pirėjo ekipai.

„Olympiakos“ nuo varžovų atitrūko antrajame kėlinyje ir katalonai vis nesugebėjo išlygini ar persverti rezultato. Rungtynių pabaigoje mažiausias skirtumas buvo 2 taškai, po Nicolaso Laprovittolos tritaškio.

Likus 37 sekundėms labai svarbūs metimai buvo iš Giannoulio Larentzakio, kuris buvo tikslus nuo baudų metimų linijos.

„Barcelona“ nesugebėjo prasižengti paskutinėje „Oly“ atakoje ir tuomet nebeužteko laiko išlyginti ar persverti rezultato.

Rokas Jokubaitis šiame mače per 14 minučių pelnė 6 taškus (3/5 dvit.), atkovojo 1 kamuolį ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

8 minutes žaidęs Ignas Brazdeikis surinko 2 taškus (1/2 dvit.) bei atkovojo 2 kamuolius.