D. Sabonis pasižymėjo dvigubu dubliu – „Pacers“ nusileido „Pistons“ © IndyStar nuotr.

Dar vieną nesėkmę NBA lygoje 2021-2022 metų sezone patyrė Domanto Sabonio atstovaujama Indianos „Pacers“ (6-10), kuri išvykoje turėjo pripažinti Detroito „Pistons“ (4-10) pranašumą, nors pastaroji tikrai nėra pajėgiausia ekipa lentelėje.

Galutinis rezultatas 89:97 (21:24, 20:25, 32:24, 16:24).

Rungtynės buvo atkaklios ir tolygios, o kiekviename kėlinyje buvo matoma kova dėl taškų. Tiesa, taip apylygiai žaidžiant viską lėmė paskutinis ketvirtis, kuriame dar mūsiškio ekipa pirmavo, tačiau puolimui sustojus varžovai sugebėjo ne tik išlyginti, bet ir užtikrintai persverti rezultatą į savo pusę.

D.Sabonis per 35 minutes surinko 15 taškų (4/6 dvitaškių, 0/1 tritaškio, 7/10 baudų metimų), jis taip pat atkovojo 11 kamuolių, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo metimą bei 5 sykius suklydo.

Pralaimėtojų gretose dar sėkmingai pasirodė Malcolmas Brogdonas su taškų 20, o Carisas LeVertas pridėjo 18.

„Pistons“ ekipoje J. Grantas pelnė 19 taškų, C. Josephas 18, C. Cunninghamas 16.